SSS

Kupon kodu nedir?

Kupon Kodu Online Mağazadan sipariş veren Müşterilerimize özel tanımlanan hediyeleri kazanmak için kullanılır. Sipariş verdiğin tarihlerde kullanabileceğin bir kupon kodu varsa sipariş sayfasında kampanya detaylarını görebilirsin.

Hediye olarak gönderilen ürünler hakkında bilgi alabilir miyim?

Katalogda hediye olarak gönderilen ürünlerin, stoğunun tükenmesi durumunda Avon ikame ürün gönderme hakkını saklı tutar.

Katalogdaki promosyonları sitede nerede bulabilirim?

Katalogta listelenen teklif ve promosyonların tümü avon.com.tr’de geçerli olmayabilir. Teklif ve promosyonlar hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Temsilcinize danışın.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişi onaylamadan önce yazacağın adrese ürünlerini gönderebilirsin. Siparişi gönderdikten sonra adres değişikliği yapılamaz.

Siparişim ben adresde yokken gelmiş, ne yapabilirim?

PTT Kargo teslimatlarında alıcıya ulaşılamaması durumunda, kargon; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 10 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde 10 gün sonunda Avon'a iade edilir.

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Sadece yurtiçinde satışımız bulunuyor.

Kargo hizmeti için bedel ödeniyor mu?

80 TL altındaki siparişlerde 7,90 TL teslimat ücreti alınır. Koli iadesi durumunda faturaya yansıtılan teslimat ücreti müşteriye iade edilmemektedir.

Kargo takibimi nasıl yapabilirim?

Yönetim paneli sayfasında bulunan "Kargom nerede" linkine tıklayarak kargo takibini yapabilirsin. Bu koli için telefonuna gönderilen SMS'leri takip edebilir veya bukoli çağrı merkezini arayabilirsin.